DŁUGA PODRÓŻ: SAKWY CZY KUFER – CO LEPSZE?

DŁUGA PODRÓŻ: SAKWY CZY KUFER – CO LEPSZE?

Planując dłuższą podróż motocyklem stajemy przed kluczowym wyborem: sakwy czy kufer. Oczywiście, oba rozwiązania posiadają swoje wady i zalety.  Ostateczny wybór powinien być dostosowany do naszych bezpośrednich preferencji.

Co wyjątkowego kryją w sobie sakwy motocyklowe?

Lekkie, zgrabne (nie poszerzają motocykla tak bardzo jak kufry boczne), doskonale współgrają z designem każdego jednośladu – sakwy to bez wątpienia „estetyczniejszy” wybór. Proste i szybkie w montażu, stosunkowo tanie, nie połamią nam nóg (i przy okazji same się nie zniszczą) w razie ewentualnego upadku. Niestety, sakwy motocyklowe są mało pakowne, całkowicie przepuszczalne, a przy szybkiej jeździe obijają się o sprzęt, dodatkowo się strzępiąc. Nie mają one żadnego praktycznego zabezpieczenia przed kradzieżą.

DŁUGA PODRÓŻ: SAKWY CZY KUFER – CO LEPSZE?
DŁUGA PODRÓŻ: SAKWY CZY KUFER – CO LEPSZE?

Kilka słów o kufrach motocyklowych

Kufry oferują sporą pojemność i możliwość dopasowania do nietypowych kształtów jednośladu ale również quada! Rozwiązana została tu także kwestia wodoodporności. Wysokiej jakości produkt wymusza na nas zakup stelaża, aczkolwiek taki zestaw gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo jazdy. Żadnego „bujania się” przy większych dziurach bądź na zakrętach! Wytrzymałe kufry motocyklowe dają możliwość przytroczenia do nich bagażu. Są w pełni bezpieczne, zaopatrzone w dodatkowe blokady kradzieżowe. W zależności od miejsca montażu, mogą pełnić rolę oparcia dla pasażera. Niestety, w razie ewentualnego wypadku ryzyko ich zniszczenia jest duże, a dodatkowo potrafią zadać więcej obrażeń, aniżeli sakwy.

DŁUGA PODRÓŻ: SAKWY CZY KUFER – CO LEPSZE? – Dzwoń dowiedz się troszkęwiecej, oferujemy ciekawe opcje w motocyklach i quadach.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now ButtonZadzwoń do nas!